Fatih KIRDAR

1981 yılında Artvin de doğan Fatih, lisans eğitimini 2007 yılında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi/ Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nde tamamladı. Şu an Kırdar Koleji’nde Kurucu Temsilcisi olarak görevini yürütmektedir.

Eski bir Basketbolcu olan Fatih, Kırdar Akademi Sanat ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığını yürütmekte ve Basketbol antrenörlüğü yapmaktadır. Dengeli hayat tarzı konusundaki merakı sonucunda bol bol araştırma yapmakta, karşısına çıkan yeni fikirleri denemekten ve bunları paylaşmaktan büyük keyif almaktadır.

Bu çerçevede hayatını 180 derece değiştirecek olan, ICF(Uluslararası Koçluk Federasyonu) bağlı Profesyonel Koçluk mesleğine 2018 yılında merhaba der. Kurucusu olduğu Infinity Facts Coaching markasında Professional Coach & Master Trainer olarak hizmet vermektedir.

En büyük mottosu; ’’Yetenek ve tutkuyu keşfedip hayata dönüştürmek, başarmak ve kendilerini tanımak isteyenlerin yolculuğuna eşlik etmektir.’’

Fatih KIRDAR

1981 yılında Artvin de doğan Fatih, lisans eğitimini 2007 yılında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi/ Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nde tamamladı. Şu an Kırdar Koleji’nde Kurucu Temsilcisi olarak görevini yürütmektedir. Eski bir Basketbolcu olan Fatih, Kırdar Akademi Sanat ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığını yürütmekte ve Basketbol antrenörlüğü yapmaktadır. Dengeli hayat tarzı konusundaki merakı sonucunda bol bol araştırma yapmakta, karşısına çıkan yeni fikirleri denemekten ve bunları paylaşmaktan büyük keyif almaktadır. Bu çerçevede hayatını 180 derece değiştirecek olan, ICF(Uluslararası Koçluk Federasyonu) bağlı Profesyonel Koçluk mesleğine 2018 yılında merhaba der. Kurucusu olduğu Infinity Facts Coaching markasında Professional Coach & Trainer olarak hizmet vermektedir.

En büyük mottosu; ‘’Başarmak isteyenlerin yolculuğuna eşlik etmektir’’.