Özünü Keşfet

Özü keşfetmek, kendini bulma yolculuğudur. Özünü keşfetmek için; yetenek ve tutkularınızın derinine inmeniz ve bunlara hayat verebilmek için çevrenizdeki dünyadaki fırsatlara yaratıcı bir gözle bakmanız gerekiyor. Özünüzü keşfetmek için kendinizi daha iyi tanımaya başlamanız gerekiyor.

Özünüzü keşfetmek için kendinizle ilgili sizin ve çevrenizdekilerin cepte bildiği fikirlere meydan okumanız gerekebilir. Doğal yetenekleriniz, geçmişte resmen ona doğru çekildiğinizi hissettiğiniz deneyimleriniz ve gelecekte deneyimlemek istedikleriniz üzerine düşünmek, özünüzü bulmanın temel parçalarından biridir.

İnsanın ‘’öz’ünü keşfetmesi son derece kişisel ve çoğunlukla sürprizlerle dolu bir süreçtir. Karakter özelliklerimiz ve içinde bulunduğumuz koşullarımız bağlamında hepimizin bu keşif yolculuğuna başladığı nokta farklıdır. Her birimizin özü bambaşkadır. Fakat herkesin deneyimleyeceği bu keşif süreci, bazı ortak ilkeler ve herkesin kullanabileceği teknik ve stratejiler içerir. Bu atölyede, bu ortak ilkelerin neler olduğunu ve bu ilkelerin anlamının neden önemli olduğunu ele alıyoruz. Aynı zamanda başlangıç aşamasında kullanabileceğiniz teknik ve egzersizler de içeren bu atölyede, mevcut durumumuzu görüp önünüzdeki yolu planlamakta size yardımcı olacak.

Program süresi 1 gün

Programa Katıl